circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочинається аварійний ремонт доріг

12.02.2019, 11:35

text
Поділитися:

На сьогодні першочерговим завданням дорожників є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення Запорізької області.

Зважаючи на суттєве погіршення технічного стану автомобільних доріг загального користування, спричиненого різкими змінами погодних умов протягом усього зимового періоду поточного року, які пов’язані з коливанням температури повітря, опадами у вигляді дощу, мокрого снігу і його таненням, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було проведено обстеження автомобільних доріг та визначено обсяги пошкоджень та руйнувань на них.

Так, за результатами обстеження на дорогах міжнародного та національного значення було виявлено 22 620 кв. м аварійної ямковості. Крім цього, виявлено пошкодження ділянок доріг, ліквідацію яких необхідно проводити локальними картами, загальним обсягом 130 875 кв. м.

У дні сприятливих погодних умов у поточному році філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано аварійної ямковості на площі 2 801 кв. м. Роботи виконуються із застосуванням гарячого асфальтобетону. Матеріали для ремонтних робіт наразі постачають Запорізький та Василівський асфальтобетонні заводи.

З метою якнайскорішого покращення транспортно-експлуатаційних показників доріг та недопущення виникнення на них аварійних ситуацій заплановано запустити в роботу ще три асфальтобетонні заводи. Для щоденної ліквідації аварійної ямковості планується залучати до 17 ремонтних бригад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: