circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочинається опалювальний сезон

26.10.2018, 11:50

text
Поділитися:

Населені пункти Запорізької області своєчасно підготувалися до опалювального сезону, тож наразі проводиться ретельний щоденний моніторинг температурного режиму. Відповідно до чинних нормативно-правових актів опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 °С та нижче.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства облдержадміністрації, першочергово розпочинається опалювальний сезон на об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також у закладах середньої та дошкільної освіти, закладах охорони здоров’я та інших закладах соціальної сфери, обладнаних автономними системами опалення.

На ранок 25.10.18 в області в роботі знаходиться 41 котельня із 603 підготовлених. Включено опалення в житлових будинках лише у м. Енергодар, також уже підключено теплопостачання у 80 дошкільних закладах, 71 школі та трьох лікарнях у різних районах області. Досі не включено опалення у закладах соціальної сфери у містах Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ і Токмак, а також у Василівському, Вільнянському, Кам’янсько-Дніпровському, Мелітопольському, Новомиколаївському, Розівському, Токмацькому та Чернігівському районах.

За станом на 04.10.18 в області було підготовлено 999 об’єктів соціальної сфери, що становить 100% від запланованого, у тому числі: загальноосвітні навчальні заклади – 524; дошкільні навчальні заклади – 407; лікарні – 68. Комплексно підготовлено 99% житлових будинків (6870 із 6876). Рівень підготовки котелень також досяг 99 % (599 із 603). Тож у Запорізькій області, за даними територій, реальний рівень підготовки 100%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: