circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочинають роботу пункти оповіщення і збору військовозобов’язаних

23.11.2017, 12:58

text
Поділитися:

На базі Володимирівської сільської ради Якимівського району відбулося інструкторсько-методичне заняття «Організація роботи пункту збору Володимирівської сільської ради під час здійснення оповіщення, прийому та поставки мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур». До участі в заході були залучені військові комісари районних та міських військових комісаріатів, а також голови районних державних адміністрацій та міських рад, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» для повного і якісного виконання планів проведення мобілізації в особливий період місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування разом із підприємствами, установами та організаціями незалежно від підпорядкування і форм власності та районними (міськими) військовими комісаріатами в мирний час утворюють пункти для оповіщення і збору військовозобов’язаних, комплектують їх особовим складом із числа військовозобов’язаних без звільнення громадян від виконання основних обов’язків за місцем роботи, сприяють у набутті ними професійних навичок, а також забезпечують реалізацію інших заходів, пов’язаних з виконанням планів проведення мобілізації.

Т.в.о. начальника мобілізаційного відділу Запорізького обласного військового комісаріату майор Андрій Гуренко пояснив учасникам занять, що пункт збору сільської ради розгортається для своєчасного оповіщення, збору і відправки мобілізаційних ресурсів із сільської місцевості на пункти збору військових комісаріатів або на пункти прийому особового складу військових частин.

Для роботи пункту збору використовуються громадські установи – будівля сільської ради, клуби, школи тощо.

Адміністрація пункту призначається в першу чергу за рахунок працівників сільської ради, виходячи з обсягу робіт по оповіщенню військовозобов’язаних та керівників автогосподарств. Начальником пункту, як правило, призначається голова сільської ради.

Під час занять усіма учасниками було відпрацьовано комплекс дій: підбір місця розташування з урахуванням наявності та стану шляхів, умов укриття і захисту особового складу, маскування, можливості обігріву особового складу в зимових умовах, наявності джерел водопостачання і епідеміологічного стану району розгортання пункту; забезпечення пункту необхідним майном та обладнанням, які зберігаються в постійній готовності до роботи; всебічну підготовку адміністрації пункту збору та якісну розробку документів; організацію охорони, патрулювання, контрольно-пропускного режиму і роботи комендантської служби тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: