circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочинається осінній призов

01.10.2019, 13:36

text
Поділитися:

Осінній призов-2019 в Україні стартує 1 жовтня та триватиме три місяці. Про стан підготовки та постановку завдань щодо проведення призову на строкову військову службу восени 2019 року йшла мова під час наради, яку провела керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Ми з вами повинні чітко усвідомити, що забезпечення виконання законодавства у сфері оборони в області є надзвичайно важливим. Наше з вами пріоритетне завдання – забезпечити боєздатність українського війська. Вважаю, що одним із елементів, який гарантуватиме виконання поставлених перед армією завдань, є її кількісне і якісне укомплектування особовим складом. Тому без перебільшення можна сказати, що на сьогодні призов на строкову військову службу є завданням державного рівня. Запорізька область уже протягом тривалого часу є однією з кращих в державі стосовно виконання планових завдань із призову громадян на строкову службу. Тому ми з вами повинні підтримати цю традицію. Прошу та вимагаю з відповідальністю поставитися до проведення осінньої призовної кампанії, – відзначила Зінаїда Бойко.

У жовтні-грудні цього року для Запорізької області визначено завдання призвати до лав 640 юнаків.

Юнаки, які будуть призвані, не будуть залучатися до бойових дій у зоні проведення ООС (операції об’єднаних сил).

Призову на військову службу підлягають чоловіки, яким виповнилося 20 років, але не старше 27 років. Юнаки 18-19 років можуть пройти службу в армії на добровільній основі, оформивши контракт.

Термін строкової служби для призовників, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра – 12 місяців.

Види відповідальності за порушення законодавства про військову службу:

адміністративна (штраф від 85 до 119 грн за перше порушення або штраф 170-255 грн за повторне);
кримінальна (відповідно до статті 335 КК України – обмеження волі до трьох років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: