circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розпочинаються форвардні закупівлі зерна

14.02.2020, 09:11

text
Поділитися:

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року. Програма створює умови для підтримки українського сільгоспвиробника.

Як пояснили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, основна мета програми – фінансування та підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями.

Ключові умови для аграрія: передоплата до 100% від вартості контракту; відсоткова ставка – 17,5% у гривні, або 8,8% у доларах США.

Мінімальні партії постачання зерна під форвард: пшениця м’яких сортів 2–3 класів – 100 тонн; жито 3 класу – 50 тонн; кукурудза 3 класу – 100 тонн.

Умови фінансування:

форвардний контракт – надання фінансування та/або мінеральних добрив з розрахунком вирощеною продукцією після збору врожаю;
грошові кошти – в структурі надання фінансування до 50% від суми контракту;
мінеральні добрива – від 50% до 100% від суми контракту;
застава – майбутній врожай 2020 року;
типи застав – договір застави, товарна аграрна розписка, фінансова аграрна розписка;
остаточний розрахунок з господарством проводиться за ринковими цінами згідно з довідкою Аграрної біржі на момент постачання зерна на зерновий склад.
В асортименті є наступні види міндобрив: аміачна селітра, карбамід, добриво складне (NP 12:24), амонію сульфат.

Детальну інформацію щодо умов участі агровиробників в форвардній програмі можна отримати за контактними телефонами відділу ПАТ «Аграрний фонд» у Запорізькій області +380673286543, або перейти на сторінку за посиланням http://agrofond.gov.ua/products/forward-program для оформлення відповідної заявки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: