circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розроблять регіональну програму екологічної безпеки

18.09.2020, 08:47

text
Поділитися:

17 вересня керівництвом Запорізької облдержадміністрації була проведена нарада з представниками суб’єктів господарювання, об’єкти яких належать до першої групи підприємств-забруднювачів повітря. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови облдержадміністрації Віталій Тишечко, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марина Барановська, в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля Андрій Поляков, директори та голови правлінь найбільших промислових підприємств міста Запоріжжя.

Під час заходу були розглянуті питання щодо екологічної ситуації та рівня забруднення атмосферного повітря в м. Запоріжжя.

Екологічна ситуація в місті досить неприваблива. Тому ми вирішили створити робочу групу, щоб обговорити і сформувати програму спільних дій з її покращення. У попередніх програмах з охорони екології недостатньо уваги приділялося питанням чистоти атмосферного повітря. На жаль, сьогодні рівень забруднення повітря досягає критичних показників, фіксуються перебільшення норм. У зв’язку з цим ми маємо спільно з вами – промисловими підприємствами – створити та реалізувати нову програму терміном на сім років, котра сприятиме покращенню екологічної ситуації, – зазначив під час наради Віталій Боговін.

Очільник області також запевнив, що керівництво облдержадміністрації всіляко підтримає пропозиції підприємств щодо зниження рівня забруднення атмосферного повітря як у місті Запоріжжя, так і в цілому у регіоні.

За результатами наради було вирішено рекомендувати суб’єктам господарювання, об’єкти яких належать до першої групи підприємств-забруднювачів повітря, надати до облдержадміністрації власні інвестиційні проєкти щодо оновлення виробничих потужностей та зменшення викидів, пропозиції до проєкту Обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2021-2027 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: