circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розробляють оновлену туристичну стратегію

08.12.2020, 13:20

text
Поділитися:

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна та за участі директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму Запорізької області. До онлайн-зустрічі долучилися експерти в галузі культури і туризму, науковці, представники громадськості та туристичного бізнесу.

Під час заходу учасники обговорили сформовані на сьогодні ключові стратегічні та оперативні цілі. Зокрема, робочою групою до Стратегії розвитку туризму Запорізької області запропоновано додати наступні цілі:

удосконалення та розвиток туристично-рекреаційної та допоміжної інфраструктури;

розвиток людських ресурсів (регіональна економічна підтримка малого і середнього туристичного бізнесу, забезпечення якості професійної підготовки кадрів туризму тощо);

формування та просування туристичних дестинацій Запорізької області (туристичний бренд регіону, розвиток різних видів туризму тощо);

Олександр Свистун розповів про своє бачення Хортиці як унікального об’єкта туризму. За його словами, острів Хортиця має цінні історичні, культурні та природничі характеристики.

Хортиця це той унікальний ресурс, який відрізняє Запорізьку область з поміж інших. Острів Хортиця, з точки зору історико-культурної спадщини, є цінністю не тільки для нашого регіону, а й для усієї України. Це те місце, що має об’єднувати українців. Хортиця також має унікальні природні характеристики, є найбільшим річковим островом в Європі, – підкреслив Олександр Свистун.

Владислав Мороко звернувся до наукового співтовариства з проханням презентувати своє бачення розвитку туризму в регіоні до 2027 року та вносити пропозиції до Програми на 2021-2025 роки. Він наголосив на тому, що поступово Запорізька область має стати прибутковою в туристичному напрямку.

Робота щодо визначення стратегічних цілей та напрацювання заходів з їх реалізації продовжується у межах трьох мікрогруп. Результати незабаром будуть презентовані громадськості.

Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації звертається до науковців, представників громадськості та туристичного бізнесу, до всіх зацікавлених – ваші пропозиції до Стратегії розвитку туризму Запорізької області направляйте на e-mail [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: