circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розширять програму перенавчання безробітних

26.11.2018, 11:58

text
Поділитися:

Запорізький обласний центр зайнятості щорічно здійснює відбір навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання у період навчання в 2019 році.

Наразі стартує відбір навчальних закладів для організації у прийдешньому році професійного навчання зареєстрованих безробітних за понад 100 професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань).

Як повідомили у Службі зайнятості, прогнозована кількість зареєстрованих безробітних, які будуть проходити навчання за найбільш затребуваними професіями, складає 4032 осіб, із них потребуватимуть місць для проживання близько 100 осіб.

До участі у відборі допускаються професійно-технічні та вищі навчальні заклади, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних під час навчання.

Критеріями прийнятності навчальних закладів – претендентів на участь у відборі є відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, місце розташування навчального закладу або подання всіх документів щодо проживання в період навчання, відповідність умов проживання вимогам законодавства.

Документи про участь у відборі можуть надсилатися або подаватися до Запорізького обласного центру зайнятості до 06.12.2018 року за адресою: 69037 м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 56-а (кабінет № 504). Довідки за телефоном: 233-31-36.

Розкриття конвертів з пропозиціями навчальних закладів відбуватиметься 06.12.2018 року в Запорізькому обласного центру зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: