circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розширять програму реабілітації військових

22.07.2019, 11:26

text
Поділитися:

Удосконаленню механізму надання соціальних і реабілітаційних послуг була присвячена чергова експертна зустріч Уряду. На цей раз заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк знайомила регіони під час прямого відеозв’язку зі змінами, які будуть внесені в Державну цільову програму з медичної, фізичної реабілітації та психосоціальної реадаптації на період до 2023 року.

Запорізьку область представляли фахівці Департаменту соціального захисту населення, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки, Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, ГО «Запорізька міська організація ветеранів АТО», ГО «Ветерани АТО «Честь та гідність», об’єднаних територіальних громад та інші зацікавлені громадяни.

Під час експертної зустрічі мова йшла про створення та запровадження реєстру ветеранів, на базі якого буде створено он-лайн платформу Е-ветеран, розбудову національного центру захисту психічного здоров’я для ветеранів, на його базі центру підготовки фахівців, які надалі будуть працювати з ветеранською спільнотою. Оксана Гаврилюк наголосила на необхідності залучення ветеранів до спортивної реабілітації, зокрема до участі в «Іграх Нескорених», а також щодо створення гідних умов для занять спортом учасникам бойових дій з інвалідністю, ветеранів на візках.

Було зазначено, що ефективними майданчиками для комунікації представників державних інституцій та недержавних, які надають послуги та сервіси ветеранам на місцях, мають стати ветеранські простори. Їх створення та розбудова також передбачена змінами до Державної цільової програми.

Важливим питанням стала програма декомпресії, а також напрямок супроводу військовослужбовців на етапі їхнього переходу від військової кар’єри до цивільної.

Під час селекторної наради представники областей могли поставити керівництву Мінветеранів свої запитання та отримати на них відповіді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: