circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розвивають «Нову українську школу»

30.11.2018, 12:14

text
Поділитися:

Відбулось засідання колегії Мелітопольської райдержадміністрації, за участі заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. На засідання були винесені основні соціальні питання, зокрема реалізація завдань проекту Нової української школи в закладах освіти району, підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей Мелітопольського району, пенсійне забезпечення та детінізація ринку праці.

– В умовах воєнного стану конституційні права і свободи громадян не обмеженні. Наголошую, усі заклади працюють у штатному режимі. Влада як і раніше зацікавлена в забезпечені вдалої реалізації концепції Нової української школи, створення опорних шкіл, підвозу дітей до навчальних закладів та оптимізації закладів освіти в районі. Не менш важливою залишається боротьба із заборгованістю виплати зарплатні на підприємствах різних форм власності та детінізація економіки в регіоні, – зазначив Едуард Гугнін.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Безбородих, на забезпечення реалізації концепції якісної, сучасної та доступної Нової української школи було виділено 3 875 682, 00 грн. Ці кошти використано у повному обсязі. Кожна школа району для організації освітнього середовища першокласників отримала сучасні меблі для учнів та вчителів, техніку для друкування та копіювання, різноманітний дидактичний матеріал, килимки з пазлів, розвивальні ігри, музичні інструменти тощо. На кожного першокласника отримано ігрові набори конструктора «Lego». Також Костянтинівська школа «Прометей» та Орлівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів отримали новітню техніку: короткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор, дошку-екран та ноутбук, які безумовно допоможуть вчителю викладати матеріал на сучасному рівні, як того вимагає концепція НУШ.

Під час розгляду питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей району влітку поточного року, начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Узунова наголосила, із районного бюджету було виділено 105,000 тис. грн. За рахунок коштів державного бюджету на базі УДЦ «Молода гвардія» влітку було оздоровлено 15 дітей та на базі ДП «УДЦ «Артек» – 22. За рахунок коштів обласного бюджету 88 дітей району шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровилися на базі ДЗОВ «Меотіда» у м. Приморськ, ДЗОВ «Аіст» та ДЗОВ «Факел» у м. Бердянськ. Коштом районного бюджету, бюджетів сільських рад 70 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, отримали послуги з оздоровлення та відпочинку. За рахунок районних профспілкових організацій забезпечено оздоровлення та відпочинок 200 дітям працівників бюджетних підприємств. Охоплено оздоровленням за рахунок батьків 2100 дітей.

Щодо стану пенсійного забезпечення було зазначено, що за станом на 01.11.2018 на обліку в управлінні Пенсійного фонду перебуває 13600 пенсіонерів. Середньомісячний розмір пенсії становить 1974,82 грн, середньомісячна заробітна плата у січні – вересні склала 5720,00 грн. З 25,9 тис. працездатного населення району офіційно працюють та декларують свої доходи 9,2 тис. осіб, тобто 35,5 %. Тож, за таких обставин актуальною темою залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах» та реалізація гарантій гідної оплати праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: