circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі розвивають проекти зеленої енергетики

19.09.2018, 09:26

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до м. Токмак перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян ознайомилася зі станом будівництва Придніпровської біологічної теплоелектростанції, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Будівництво теплоелектроцентралі електричною потужністю 8,6 МВт на біопаливі розпочато по вул. Ковальська у м. Токмак. Площа земельних угідь, відведених під ТЕЦ, становить 4,1 га. Запроектовано адміністративно–побутовий корпус, вагову, градирні, очисні, протипожежні споруди.

Основним результатом введення її в дію стане економія енергоресурсів для отримання електричної та теплової енергії за рахунок використання відходів соняшника (лушпиння) замість вугілля, газу чи рідкого палива. Витрата палива (пелети з лушпиння соняшникового насіння) становить: годинна витрата – 7,8532 т/год; добова витрата – 188,47 т/добу.

Після введення в експлуатацію ТЕЦ буде здійснювати опалення житлових об’єктів та соціальної інфраструктури м. Токмак, що дозволить місту повністю відмовитися від використання газу.

У рамках робочої програми Елла Слепян також відвідала будівництво сонячної електростанції «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ». Її загальна потужність становить 50 МВт. Будівництво розпочато у листопаді 2016 року, завершити всі роботи планується у грудні 2018.

Як підкреслила Елла Слепян, теплоелектроцентраль та нова електростанція – це, насамперед, перехід до зеленої енергетики, а також нові робочі місця для населення та додаткові надходження до місцевого бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: