circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі рятувальники перевіряють безпечність кисневих магістралей у лікарнях

11.02.2021, 08:48

text
Поділитися:

На виконання протоколів позачергового засідання місцевої та регіональної комісій ТЕБ та НС, Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради організував спільно з представниками ГУ ДСНС України у Запорізькій області, ГУ Держпраці в Запорізькій області та підрядних організацій, які встановлювали кисневі установки в медичних закладах обласного центру, перевірки з питань безпечного користування обладнанням подачі кисню.

10 лютого спеціалісти ДСНС в складі комісії оглянули об’єкт КНП «Пологовий будинок №3» на вул. Святого Миколая, КНП «Дитяча міська лікарня №1» на вул. Комарова та КНП «Міська лікарня №7» на вулиці Привокзальній Запорізької міської ради.

Фахівці ДСНС перевірили документацію щодо питань безпечного використання обладнання та установок подачі кисню згідно з чинним законодавством України.

Як розповіла директорка КНП «Міська лікарня №7» Ірина Смирнова: «Лікарня перепрофільована і приймає пацієнтів з підозрюваною або підтвердженою коронавірусною інфекцією. Всього у закладі 130 ліжко-місць, розташованих на 3-х поверхах. Медичний заклад оснащений централізованою подачею кисню. Лікарня забезпечена 5 кріоциліндрами, що поповнюються медичним киснем».

У ході заходів рятувальники провели протипожежні інструктажі з персоналом закладів, надали усі необхідні рекомендації стосовно дотримання пожежної та техногенної безпеки при організації і проведенні робіт із зберігання та використання кисню для надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам.

«Перевірці підлягають 17 медичних закладів Запоріжжя, зокрема це пологові будинки та лікарні. У ході заходу фахівці ДСНС оглядають кисневі станції та трубопроводи, які безпосередньо подають кисень у приміщення палат лікарень. Особлива увага приділяється розташуванню кисневих станцій, які мають бути в окремій будівлі, крім цього прокладанню трубопроводів, як ззовні так і в середині приміщень. За результатами усіх оглядів комісією буде складений загальний акт з виявленими недоліками», – зазначив головний інспектор нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Євген Залата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: