circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі широко відзначать День Європи

13.05.2019, 13:49

text
Поділитися:

У третю суботу травня Україна відзначатиме День Європи. Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи. Цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині, Хорватії.

В області заплановано провести ряд тематичних інформаційних, культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів за участю аматорських та професійних колективів для підвищення рівня поінформованості громадськості щодо європейської інтеграції.

Зокрема, у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних закладах відбудуться тематичні лекції, уроки, виховні години, круглі столи, брейн-ринги, мультимедійні презентації стіннівок, плакатів, малюнків, присвячених сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі.

У бібліотеках навчальних закладів планується організувати тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції, літературні читання з питань діяльності Європейського Союзу та відзначення Дня Європи. Заплановано проведення Днів відкритих дверей, присвячених Міжнародному дню музеїв та Дню Європи в музеях області.

17 травня 2019 року відбудеться відзначення Дня Європи в м. Мелітополь, де планується проведення низки святкових заходів, конкурсів та спортивних змагань із заохочувальними призами та подарунками.

Протягом останніх років успішно впроваджено практику широкомасштабного святкування Дня Європи у регіонах України. За сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС спільно з місцевими державними адміністраціями в обласних центрах та містах України щорічно проводяться повномасштабні святкові заходи. Крім участі в офіційному відкритті святкування Дня Європи відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС з представниками органів місцевої влад, студентами та викладачами, представниками неурядових та громадських організацій.

Багаторічний досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: