circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі шукатимуть роботу для жінок

29.03.2018, 13:24

text
Поділитися:

За повідомленням Запорізької обласної служби зайнятості, із числа безробітних, що перебували на обліку з початку року, на сьогодні більше 12 тисяч жінок потребують допомоги в працевлаштуванні. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості Запорізької області, третина мають досить високий професійний та освітній рівень. Відсутність пропозицій для них зумовлена використанням на більшості підприємств праці чоловіків.

З метою надання допомоги жінкам у пошуках роботи служба зайнятості у квітні проводить «Місячник зайнятості жінок». Протягом усього місяця в кожному міському та районному центрах зайнятості області будуть проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення зайнятості жінок, у тому числі тих, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Місячник розпочнеться Днем відкритих дверей служби зайнятості для жінок. У цей день заплановане проведення інформаційних семінарів про види послуг, що надаються службою зайнятості жінкам.

Планується проведення засідання «за круглим столом» з питань забезпечення зайнятості жінок із залученням представників місцевих органів влади, роботодавців, громадських організацій. Для безробітних жінок також будуть проведені ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій та тематичні семінари. Жінок, які потребують працевлаштування, запрошують взяти участь у засіданні клубу для безробітних «Пошук», «Я – успішна жінка».

Під час проведення тематичних заходів роботодавці матимуть можливість підібрати працівників для потреб виробництва, сфери обслуговування, сільського господарства тощо. Відповідно, жінки зможуть пройти співбесіду та отримати роботу, скориставшись «гарячими» вакансіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: