circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі шукатимуть нелегальні маршрутки

07.08.2020, 08:54

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації (стажування) Віталія Тишечка відбулось засідання робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень у Запорізькій області.

– Якісні та безпечні пасажирські перевезення автомобільним транспортом – одне з пріоритетних завдань облдержадміністрації. Наш регіон має розвинену маршрутну мережу, що містить 456 автобусних маршрутів загального користування. За відповідними договорами з облдержадміністрацією ці маршрути обслуговуються 31 перевізником на близько 600 автобусах. Облдержадміністрація, як організатор пасажирських перевезень, вживає заходів для забезпечення населення області якісними та безпечними пасажирськими перевезеннями та створення належних умов для роботи автомобільних перевізників. Проте, в області активно працюють і нелегальні пасажирські перевізники. Тобто ті, хто працює без ліцензії, приховує свої доходи та не платить податки, – наголосив Віталій Тишечко.

Так, попри заборону регулярних, нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні у період з 18 березня по 22 травня на території регіону здійснювались нелегальні перевезення пасажирів. Про це свідчать звернення до облдержадміністрації.

За словами Віталія Тишечка, перш за все ефективність роботи робочої групи буде залежати від забезпечення участі у робочій групі представників Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Про вжиті заходи щодо боротьби з нелегальними перевізниками, зокрема: кількість перевірок, виявлені порушення, складені матеріали, нараховані та сплачені порушниками штрафи, доповіли представники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, ГУ НП, Патрульної поліції та Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Запорізькій області.

За підсумками наради Віталій Тишечко наголосив, що карантин не став перешкодою для нелегальних перевізників, тому потрібно працювати більш ефективно.

– Поки відповідальні законні автоперевізники сумлінно виконували усі державні обмеження, нелегальні пасажирські перевезення швидко набули значних масштабів. Нелегальні пасажирські перевезення це не тільки недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення прав громадян бути комфортно і безпечно перевезеними, нехтування елементарними правилами безпеки. Також, нелегальні автомобільні перевезення завдають значної шкоди законним автоперевізникам, – підсумував Віталій Тишечко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: