circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі скоротили фінансування ряду проектів розвитку

24.04.2020, 09:18

text
Поділитися:

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

Мета засідання – перегляд та уточнення затвердженого переліку проєктів області (20 проєктів з обсягом з державного фонду регіонального розвитку 240,830 млн грн.).

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, Верховною Радою України прийнято зміни до державного бюджету. Зокрема, загальний обсяг державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік зменшено з 7,5 млрд грн до 4,9 млрд грн. Обсяг коштів ДФРР, передбачений у 2020 році Запорізькій області, зменшено на 84 млн грн та складає 157,8 млн грн.

У межах доведеного фінансового ресурсу, а також на підставі проведеного аналізу стану тендерних процедур, ступеня будівельної готовності об’єктів, з урахуванням пріоритетів, що визначені програмою Президента України «Велике будівництво», комісією прийнято рішення зменшити фінансування по 7-ми проєктам з реконструкції.

Зокрема: з проєкту плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності у м. Запоріжжя – на 7,5 млн грн; центрального стадіону у смт Кушугум – на 0,5 млн грн; будівлі НВК «Інтелект» у смт Кушугум – на 0,3 млн грн; площі Фестивальної у м. Запоріжжя – на 48,6 млн грн; корпусу-вставки № 3 Мелітопольського онкологічного диспансеру у м. Мелітополь – на 10,5 млн грн; будівлі спеціалізованої школи-інтернату «Джерело» у м. Запоріжжя – на 10 млн грн; стадіону імені «Андрєєва» у с. Михайлівське Новомиколаївського району – на 6,572 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: