circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі служба зайнятості знайшла роботу для 39 тис. жителів

12.11.2019, 11:05

text
Поділитися:

За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2019 року 39,3 тисячі осіб знайшли роботу, в тому числі 18,8 тисячі осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 412 осіб працевлаштовано на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 164 особи започаткували власну справу шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово, 3 тисячі безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Крім цього, 10,9 тисячі осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 листопада 2019 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 14,5 тисячі безробітних.

На цю дату у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області налічувалася 3051 одиниця вакансій. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників: операторів котельні, водіїв, продавців, електромонтерів, машиністів котельні, електрогазозварників, медсестер, слюсарів, кухарів та інших представників робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, економістів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

За повідомленням Запорізького обласного центру зайнятості, наразі відбувається перегляд підходів служби зайнятості до роботи з клієнтами. Головною метою є постійне удосконалення послуг служби зайнятості для оперативного працевлаштування громадян. Зокрема, з початку року введено посаду кар’єрного радника, який здійснює індивідуальний супровід безробітного. Наразі завершується пілотний проєкт служби з упровадження інституту #КонсультантРоботодавця, мета якого – наблизити послуги служби зайнятості до індивідуальних вимог роботодавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: