circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі служба зайнятості працевлаштувала 1,5 тис. безробітних

11.10.2017, 13:12

text
Поділитися:

Останнім часом багато молодих людей звертаються до обласної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.

З метою посилення уваги до проблем зайнятості молоді, підвищення її впевненості у власних силах обласною службою зайнятості протягом вересня проведено «Місячник зайнятості молоді».

За цей час до обласної служби зайнятості звернулися понад 2,4 тисячі молодих людей у віці до 35 років. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше 1,5 тисячі молоді, що на 0,5 тисячі більше, ніж торік.

– Досягти цього стало можливим завдяки посиленню індивідуального підходу до кожного клієнта служби зайнятості, налагодженню більш тісної співпраці з роботодавцями, впровадженню у роботі служби інноваційних методів роботи, – пояснила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Заходи, які проводилися службою зайнятості під час Місячника, були спрямовані на захист від безробіття молоді. Та запобігання молодіжному безробіттю не обмежується лише працевлаштуванням. За словами фахівців, важливим завданням служби зайнятості є психологічна підтримка безробітної молоді.

«Місячник зайнятості молоді» у Запорізькій області завершився, але питання надання молодим людям якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, завжди знаходяться в центрі уваги фахівців обласної служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: