circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі спрощують доступ людей з інвалідністю до інфраструктури

28.12.2019, 09:45

text
Поділитися:

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. У роботі взяли участь представники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, голова громадської організації «Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю» Валентина Кононенко, активісти громадських організацій, що опікуються питаннями людей з інвалідністю.

На засіданні підбито підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за 2019 рік щодо виконання заходів з забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів та установ загального користування та житлових будинків на 2018-2019 роки.

Як повідомив Олександр Билим, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в 2019 році затверджено кошторис робіт по облаштуванню засобами безперешкодного доступу: по містах обласного значення – на суму 33 039,069 тис. грн, освоєно 28 462,61 тис. грн, що на 79% більше в порівнянні 2018 роком; по районах області – 2 916,28 тис. грн, освоєно 1033,13 тис. грн, що на 70% більше у порівнянні з 2018 роком.

По області встановлено 101 пандус, 36 поручнів, 38 кнопок виклику, облаштовано дві автомобільні стоянки, 15 санвузлів, на 16 об’єктах промарковано сходи контрастною фарбою, встановлено один підіймач, на 83 об’єктах виконано роботи з пониження бордюрного каменя для пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями, що у два рази перевищує показники 2018 року.

Триває робота по створенню баз даних та забезпечено доступ громадськості до них шляхом розміщення їх на офіційних вебсайтах. Також здійснюється моніторинг стану облаштування засобами безперешкодного доступу в області.

За підсумками засідання органам виконавчої влади та місцевого самоврядування доручено провести роботу з виконання всіх заходів для забезпечення безбар’єрного доступу до будівель і приміщень закладів, установ загального користування та житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: