circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі спрямували на ремонт доріг 243 млн гривень митних платежів

05.07.2018, 13:14

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації нагадав, що за ініціативи Президента та Уряду України, для забезпечення розвитку дорожньої інфраструктури та ремонту автошляхів у вересні 2015 року стартував так званий «митний експеримент», який передбачає перерахування місцевим бюджетам 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів.

За даними ГУ ДФС у Запорізькій області, «митний експеримент» дозволив додатково перерахувати до бюджетів суму, що майже дорівнює кількості коштів за весь 2017 рік. Так за перше півріччя на розвиток автомобільних доріг до бюджету області спрямовано 243 мільйони гривень (в 2017 – 251 мільйон).

Костянтин Бриль підкреслив, що Запорізька область – у п’ятірці кращих за перевиконанням митних платежів по Україні.

– Такі результати ми бачимо після оновлення керівництва Запорізької митниці. Після того, як на посаді начальника Запорізької митниці було поновлено Олексія Мужева значно зросли надходження до бюджету. Це відбулось за рахунок залучення до митного оформлення запорізьких імпортерів, які раніше здійснювали митні процедури на інших митницях. Нині у Запорізькій митниці ДФС розпочали обслуговування 95 нових суб’єктів господарювання, що дало змогу додатково залучити майже 108 мільйонів гривень митних платежів. Загалом же в 2018 році ««Митний експеримент» дозволив спрямувати на розвиток автомобільних доріг 243 мільйони гривень, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Саме завдяки митному експерименту в Запорізькій області на чотирьох об’єктах проводиться поточний середній ремонт. Зокрема, це траси: Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 499+489-км 535+789, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 573+089-км 667+089, Н-08 Василівка – Бердянськ на ділянці км 128+866-км 163+31.

Як зазначив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, для отримання позитивних результатів необхідна ефективна співпраця митниці з підприємствами-експортерами та імпортерами, що дозволить перевиконувати показники митних надходжень. Наразі більшість промислових підприємств регіону активно співпрацюють із митними органами. Впродовж другого півріччя за рахунок створення сприятливих умов для ведення бізнесу Запорізька митниця ДФС планує й надалі брати участь у розвитку дорожньої інфраструктури області, яке спрямоване на соціально-економічне зростання регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: