circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартувала підготовка до Покровського ярмарку

24.09.2018, 12:58

text
Поділитися:

Наближається одне з найяскравіших свят Запорізької області – Покровський ярмарок.

Організаційні заходи з підготовки та його проведення здійснюють Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради та райдержадміністраціями.

Для цього створена обласна робоча група з надання допомоги районам у підготовці та проведенні ярмарку, за кожним районом закріплено відповідального працівника Департаменту.

У рамках підготовки до ярмарку Департаментом агропромислового розвитку спільно з представниками Запорізької міської ради та Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області проведено робочу нараду, основними питаннями якої стали залучення до участі сільгосптоваровиробників та переробних підприємств усіх районів області, обсягу поставленої продукції та її реалізації.

Головам райдержадміністрацій направлено листи з дорученням забезпечити асортимент продукції, залучити до участі в ярмарку підприємства районів різних форм власності, тематично оформити місця торгівлі, організувати своєчасну підготовку учасниками ярмарку експонатів для формування галузевих і регіональних експозицій.

Крім цього, запрошення до участі в Покровському ярмарку направлено в дев’ять областей України.

Спільно з міською радою визначено місце розташування автотранспорту сільгосппідприємств області на Прибережній магістралі міста

За попередньою інформацією районів, у ярмарку будуть задіяні 124 сільгосппідприємства. Товаровиробниками буде надано широкий асортимент сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, а саме: м’яса і м’ясопродуктів – 4,5 тонни, молока і молочної продукції – 3,6, яєць – 50,8 тис. штук, риби і рибної продукції – 2,7 тонни , соняшникової олії – 60,2, овочів – 35,1, фруктів – 49,4, зерна (пшениці, ячменю, проса, кукурудзи) – 76, соняшника – 20,0, круп і макаронних виробів – 13,0, борошна – 11, меду – 4,2 тонни та іншої продукції (хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, плодоовочева консервація, плодові та декоративні саджанці, насіння квітів).

Ціни на ярмаркову продукцію будуть нижче ринкових на 10-15%.

Найближчим часом планується провести аналогічну нараду з представниками райдержадміністрацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: