circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартувала реорганізація районних адміністрацій

18.01.2021, 08:25

text
Поділитися:

В облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з питань реорганізації та утворення п’яти районних державних адміністрацій.

Нарада пройшла під головуванням керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїди Бойко. Участь у нараді взяли голови та керівники апаратів райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також начальники відділів та секторів апарату облдержадміністрації.

На порядку денному було питання реалізації заходів, визначених Порядком здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321.

Учасники заходу розглянули юридичні, кадрові, організаційні, фінансові, майнові та інші аспекти припинення повноважень райдержадміністрацій районів Запорізької області, що ліквідовані, і передачі їх новоутвореним.

Між учасниками наради проходив відкритий конструктивний діалог, під час якого обговорювалося широке коло питань щодо взаємодії облдержадміністрації з райдержадміністраціями під час реорганізації, конкретизувалася проблематика в роботі та визначалися шляхи розв’язання цих проблем.

За результатами наради було прийнято рішення про систематичне щотижневе проведення подібних онлайн заходів, де буде обговорюватися поточна робота з реорганізації та вирішуватися проблемні питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: