circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартували семінари для кандидатів в усиновлювачі

11.02.2021, 13:35

text
Поділитися:

Семінари-тренінги для майбутніх батьків проводять регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб та представники Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Наразі навчання проходять 19 кандидатів в усиновлювачі з міст Запоріжжя, Мелітополя, Бердянськ, Василівського, Запорізького, Великобілозерської, Оріхівської, Приморської ОТГ.

Майбутні батьки під час тренінгу отримують не тільки теоретичну інформацію, а й набувають практичних навичок, «приміряють» на себе ту чи іншу роль, пов’язану з вихованням дітей.

Заняття включають інтерактивні вправи, рольові ігри, дискусії, метод мозкового штурму, міні-лекції, індивідуальні бесіди, відеолекторій. Це допомагає краще сприйняти нові знання, зрозуміти почуття дитини, особливі обставини її життя, визначитись щодо шляхів подолання труднощів.

Під час тренінгових занять оцінюється виховний потенціал кандидатів в усиновлювачі в процесі безпосередньої взаємодії з іншими учасниками. Тренер може дізнатися їх соціальні історії та зрозуміти мотивацію прийняття дитини в родину.

Семінари-тренінги проходять на базі Благодійної організації «Культурно-освітній центр «Нова Надія» та в приміщенні Благодійного фонду Карітас. Заняття проводяться з дотриманням карантинних обмежень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: