circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартував місячник зайнятості молоді

03.09.2018, 11:32

text
Поділитися:

Традиційно у вересні в Запорізькій області розпочалася акція «Місячник зайнятості молоді», спрямована на прискорення працевлаштування та поліпшення трудової адаптації молоді при виході на ринок праці.

За інформацією Запорізького обласного центру зайнятості, у цей період у базових центрах зайнятості заплановано проведення заходів, які допоможуть забезпечити зайнятість молоді, в тому числі громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Зокрема, буде проведено засідання «за круглим столом» із залученням представників місцевих органів влади, роботодавців, громадських організацій, тощо; «Дні відкритих дверей служби зайнятості»; семінари, тренінг–семінари за участю організацій, що опікуються питаннями зайнятості молоді; ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій тощо. Таким чином, працівники обласної служби зайнятості створять всі необхідні умови для того, щоб кожна особа могла отримати у повному обсязі весь комплекс соціальних послуг та реалізувати своє право і законні інтереси на ринку праці.

Більш детальну інформацію щодо графіка проведення заходів можна отримати в базових центрах зайнятості або на веб-сайті обласної служби зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: