circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартував місячник профорієнтації

15.02.2021, 13:11

text
Поділитися:

Сучасний ринок праці України характеризується дисбалансом між попитом та пропозицією робочої сили, який відображається у професійно-кваліфікаційній невідповідності.

Щоб попередити молодіжне безробіття та допомогти учнівській молоді з професійним самовизначенням Запорізький міський центр зайнятості проводить місячник профорієнтації «Професійний орієнтир». Він триватиме з 15 лютого по 15 березня 2021 року. Протягом місячника фахівці служби зайнятості спільно з представниками освіти за участю роботодавців, успішних підприємців, майстрів виробництва будуть знайомити учнів шкіл, студентів вишів різних рівнів акредитації з розмаїттям професій, потребами регіонального ринку праці, основними кроками правильного вибору професії та помилками професійного самовизначення.

Для батьків будуть запропоновані інтерактивні заходи, практико-орієнтовані семінари, професійні консультації фахівців центрів зайнятості. Батьки дізнаються як враховувати здібності та інтереси дітей в професійному виборі, як уникнути неузгодженості між професією, яку обрала дитина, її інтересами, можливостями та потребами ринку праці.

Завершиться місячник 15 березня проведенням підсумкової акції «Побудова успішної кар’єри» та відкриттям «гарячої лінії», де всі бажаючі зможуть задати питання про професійне визначення та успішну побудову кар’єри.

Додаткову інформацію запоріжці можуть отримати у відділі активної підтримки безробітних Запорізького міського центру зайнятості за номерами (061) 284-99-87, 284-90-92.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: