circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартував весняний призов до війська

30.03.2018, 14:17

text
Поділитися:

В області починається відправка юнаків на строкову військову службу. Для Запорізької області державне завдання на призов на строкову службу в армію весною 2018 року складає 630 чоловік, із них до частин Збройних Сил України будуть відправлені 286 осіб (45%), Національної гвардії – 182 (29%), Державної прикордонної служби – 124 (20%) та Державної спеціальної служби транспорту – 38 (6%), повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Весняний призов на строкову службу триватиме з 1 квітня до 31 травня. Підготовка до відбору на строкову військову службу в області розпочалася ще в лютому. Наразі до відправки сформовано команду чисельністю 317 осіб, що становить близько 50% від визначеного для області плану.

Юнаки, які будуть призвані, не будуть залучатися до виконання заходів безпеки у зоні АТО.

Навесні цього року у порівнянні з минулими призовами значно збільшилося планове завдання щодо чисельності призовників. Якщо восени минулого року це було 490 осіб, то навесні 2018 – вже 630. Восени область на 100% виконала наряд по призову на строкову військову службу.

Обласний військовий комісаріат нагадує, що згідно з українським законодавством призовники, які отримали повістку з військкомату, зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. При цьому неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: