circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартує місячник безпеки у школах та садках

28.03.2019, 09:18

text
Поділитися:

Небезпека не розділяє людей на дорослих та маленьких, кожен з нас може опинитись в екстремальній ситуації. Різниця в тому, що доросла людина здатна швидко зорієнтуватись та прийняти рішення щодо дій, а дитина може розгубитись та втратити дорогоцінні хвилини.

В області функціонує 518 закладів дошкільної освіти (57000 дітей) та 557 закладів загальної середньої освіти всіх типів і форм власності, у яких навчаються 167025 учнів. На щастя, в динаміці за попередні 3 роки травматизм дітей під час освітнього процесу має стабільну тенденцію до зниження і за цей час зменшився на 14%. За інформацією про стан травматизму зі смертельними наслідками в побуті серед учнів та вихованців навчальних закладів області у 2018 році зафіксовано 30 загиблих дітей, з яких 8 – через хвороби. За 3 місяці поточного року загинуло 2 дітей, 1 – через захворювання та 1 – внаслідок пожежі.

Тому, з метою виховання культури безпеки у підростаючого покоління, популяризації здорового способу життя та запобігання травмуванню та загибелі дітей під час різноманітних нештатних подій, протягом квітня-травня, у рамках Місячника з ЦЗ та БЖД будуть проведені Дні цивільного захисту, Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки.

Про це повідомили фахівці Департаменту освіти і науки ЗОДА у ході міжвідомчої прес-конференції 27 березня у Головному управлінні ДСНС області.

Освітяни спільно з рятувальниками та представниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності обговорили ряд заходів, які відбудуться у рамках Місячника.

Зокрема, це кущові семінари на базі опорних закладів для керівників і фахівців з безпеки життєдіяльності та вчителів навчальних предметів «Основи здоров’я». У ході семінарів будуть проводитись практичні заходи із здобувачами освіти у нештатних ситуаціях, із залученням сил та засобів ДСНС області. Також, у рамках Місячника заплановано проведення об’єктових тренувань спеціалізованих служб і формувань ЦЗ, протипожежні та протирадіаційні об’єктові тренування і навчальні тривоги у закладах освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: