circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартує місячник кар’єри молоді

02.03.2020, 11:21

text
Поділитися:

Побудова кар’єри в сучасному світі стає обов’язковою умовою самореалізації. Сьогодні важливо бути не просто висококваліфікованим фахівцем, а кращим у своїй справі, тому служба зайнятості проводить активну профорієнтаційну роботу серед молоді як основної ресурсної групи розвитку економіки.

Так, Запорізька обласна служба зайнятості ініціює проведення місячника кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра», який буде проходити з 2 березня по 1 квітня 2020 року. Його мета – активізувати трудову активність молоді, підвищити її конкурентоспроможність на ринку праці та мотивувати на професійний розвиток і успіх в Україні.

Протягом місячника спільно з роботодавцями, успішними підприємцями, перспективними робітниками, майстрами виробництва фахівці ознайомлять населення з потребами регіонального ринку праці та основами побудови кар’єри.

За інформацією Запорізької обласної служби зайнятості, кожна людина віком до 35 років, зареєстрована в центрі зайнятості, зможе:
• взяти участь в профорієнтаційних мотиваційних заходах;
• отримати практичні рекомендації та навички з побудови кар’єри;
• розробити свій кар’єрний план і стратегію його втілення;
• отримати навички пошуку роботи та стратегії поведінки на ринку праці;
• скласти тестування щодо вибору/зміни професії;
• зустрітися з найуспішнішими представниками професій;
• взяти участь в економічних екскурсіях на підприємства регіону тощо.

Для студентської молоді (випускників вишів I-IV рівнів акредитації) фахівці служби зайнятості на базі центрів кар’єри «PROFI Центр» організують профорієнтаційні тренінги з метою надання психологічної підтримки в пошуку роботи.

Закінчиться місячник кар’єри молоді 1 квітня 2020 року підсумковою акцією «Побудуй успішну кар’єру», також з 10.00 до 15.00 на базі служби зайнятості працюватиме «гаряча лінія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: