circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартує проект для демобілізованих військових

13.11.2020, 08:43

text
Поділитися:

Після демобілізації значна частина ветеранів хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Більшість вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Оскільки вважають, що те, що вони добре навчилися робити там – будувати бліндажі, готувати їжу з нічого, надавати першу домедичну допомогу чи керувати підрозділом – навряд чи знадобиться в повсякденному житті. Однак військовий досвід кожного ветерана – цінний та важливий, і його можна та потрібно застосовувати під час цивільного працевлаштування.

Основна мета проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії» – підвищити обізнаність ветеранів про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами і роботодавцями у громадах Запорізької області: Бердянська, Гуляйпільська, Кам’янсько-Дніпровська, Оріхівська, Пологівська, Якимівська громади.

Реєстрація для участі у проєкті «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» за посиланням: https://cutt.ly/Sgd4Zxu

Організатори проєкту обіцяють розкрити такі теми:
Як подати військовий досвід у резюме?
Як говорити про військовий досвід на співбесіді?
Шляхи/методи адаптації військових навичок.
Перетворення військових навичок на прикладах колишніх ветеранів/ок, які застосували їх у цивільній кар’єрі.
Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.

Спеціально для ветеранів із Запорізької області буде розроблено ґайд — невеликий посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії. У ґайді ветерани знайдуть практичні інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також матимуть змогу зробити ревізію своїх військових навичок.

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-спеціалісти, зможуть долучатися до діалогів та ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: