circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартує реалізація масштабних інвестпроектів

03.02.2021, 08:44

text
Поділитися:

2 лютого під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Кардаша відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок бюджетних коштів.

Члени комісії визначили 6 переможців конкурсу. Як повідомив під час засідання Віталій Кардаш, цього року у Запорізькій області сума коштів фонду регіонального розвитку становить 144.4 млн. грн. Залишок коштів, який лишився не розподілений – 82.5 млн. грн. Саме ця сума і була направлена на нові проекти, які приймали участь у конкурсному відборі.

Всього на конкурс подались 159 проектів. З них допущено до оцінки 128 як такі, що відповідають необхідним нормам і критеріям. Кожен з них оцінювався членами комісії згідно вимог законодавства. У підсумку, з 14 попередньо відібраних технічних завдань у фінал вийшли 6, що набрали необхідну кількість балів.

Серед переможців – проекти у районах області, спрямовані на створення нового освітнього простору, розвиток спортивної інфраструктури, покращення системи водопостачання населених пунктів області та відновлення зрошування.

У минулому році у Запорізькій області за кошти фонду реалізовувалося 17 соціально значимих проектів на суму 157 мільйонів гривень. З них 6 проектів були «перехідними». Їх повне завершення має відбутися до кінця поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: