circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартує весняний призов до війська

12.03.2020, 13:41

text
Поділитися:

В облдержадміністрації відбувся інструкторсько-методичний збір щодо організації призову громадян України на строкову військову службу весною 2020 року. У заході взяла участь керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, оперативне командування «Схід», керівники військових комісаріатів.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу – перший заступник командувача військового оперативного командування «Схід» Сергій Брусов, весною 2020 року план призову на строкову військову службу для Запорізької області складає 725 осіб, а з урахуванням резерву – 850 осіб. Призов буде проводитись протягом квітня-червня поточного року. Зазначені планові показники в середньому на 10% більші, ніж в попередні періоди 2019 року (весна – 665, осінь – 640).

− На сьогодні призов на строкову військову службу є завданням державного рівня. Саме налагоджена тісна співпраця між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовими комісаріатами, Національної поліції, закладами охорони здоров’я дає нашій області змогу вже багато років поспіль виконувати поставлені планові завдання щодо призову громадян на строкову військову службу. Питання про не виконання плану призова у війська не може навіть обговорюватися, адже не доукомплектування військових частин і підрозділів військовослужбовцями може суттєво вплинути на рівень виконання бойових завдань, − відзначила Зінаїда Бойко.

Термін проходження строкової служби становить 18 місяців з рівнем вищої освіти спеціаліст, для магістрів – 12 місяців. У зону проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направляються. За призовниками, призваними на строкову військову службу, зберігається попереднє місце роботи і середньомісячна заробітна плата на весь період проходження служби.

Солдат строкової служби після шести місяців служби може укласти контракт на проходження військової служби за контрактом терміном на три роки або після 11 місяців служби − на шість місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: