circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі стартують позапланові перевірки готелів та соціальних установ

02.02.2021, 12:36

text
Поділитися:

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021 № 2768/1/1-21 та доручення ДСНС України від 27.01.2021 року № В-25 «Про позапланові перевірки» наказом начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області НС-48/53 від 29.01.2021 «Про здійснення заходів державного нагляду (контролю)» визначено перелік суб’єктів у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для літніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю, відповідно до яких будуть здійснюватися заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

«Проведення перевірок розпочинається 2 лютого та триватиме протягом лютого – квітня 2021 року. Перевіркам підлягає 126 суб’єктів у власності (володінні) користуванні яких перебуває 89 готелів, 9 хостелів та 28 будинків з перебуванням літніх людей та інвалідів» – повідомив заступник начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям Євген Оситнянко.

Під час позапланових перевірок співробітники Головного управління спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проведуть роз’яснювальна роботу щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Інформація за результатами проведених заходів щотижня буде розміщуватися на офіційному сайті Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: