circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створено нову територіальну громаду

06.12.2019, 10:04

text
Поділитися:

Рішення про добровільне об’єднання територіальних громад прийняли Малобілозерська, Орлянська та Балківська сільські ради Василевського району. Таким чином утворено Малобілозерську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у с. Мала Білозерка з населенням 12 884 осіб.

Малобілозерська сільська об’єднана територіальна громада − друга ОТГ у Василівському районі та п’ятдесят восьма в області.

На завершальному етапі створення знаходиться Василівська міська об’єднана територіальна громада Василівського району з адміністративним центром у м. Василівка. Вона отримала висновок щодо відповідності проєктів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад законам та Конституції України, затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації. До складу нової громади увійдуть Василівська міська та Верхньокриничанська, Кам`янська, Лугівська, Скельківська сільські ради Василівського району. Населення новоутвореної громади складатиме 19 913 осіб.

Нагадаємо, за станом на 5 грудня 2019 року в Запорізькій області створено 58 об’єднаних територіальних громад, у які об’єдналися 206 місцевих рад, що становить 68,9% від загальної кількості місцевих рад, які існували до початку реформи (299).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: