circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створено штаб із запобігання наслідкам зимової негоди

17.10.2017, 14:28

text
Поділитися:

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено склад обласного штабу для опрацювання заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, пов’язаних з можливими несприятливими умовами осінньо-зимового періоду 2017/18 років. У випадку виникнення надзвичайної ситуації керівником робіт з ліквідації наслідків призначено заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Скоблікова.

Головам райдержадміністрацій доручено: створити аналогічні районні штаби; закріпити за підприємствами, організаціями, установами та закладами ділянки тротуарів, вулиць та доріг у населених пунктах для забезпечення їх своєчасного очищення; уточнити перелік техніки, яка залучається для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов; забезпечити фінансування заходів щодо створення матеріальних резервів; у разі необхідності забезпечити роботу пунктів обігріву та харчування, діяльність служб соціального патрулювання, проведення патрульних рейдів працівників поліції, особливо у нічний час та в сільській місцевості.

На Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації покладено відповідальність за своєчасне доведення інформації до автоперевізників про обмеження (заборони) руху пасажирського транспорту через погіршення погодних умов.

Координацію дій з підготовки комунальними підприємствами снігозбиральної техніки, запасів зимових видів паливно-мастильних та інших матеріалів, вулично-дорожньої мережі населених пунктів, функціонування об’єктів життєзабезпечення у разі погіршення погодних умов забезпечуватиме Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації має вжити заходів щодо забезпечення безперервної роботи лікувально-профілактичних закладів, своєчасного забезпечення пунктів обігріву необхідними лікарськими засобами.

Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з Департаментом охорони здоров’я доручено здійснювати моніторинг випадків переохолодження, загибелі людей у зимовий період та вжиття заходів щодо їх мінімізації.

Виконавці розпорядження мають забезпечити у цілодобовому режимі підготовку вихідних даних для роботи обласного штабу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: