circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створили першу патронатну родину

21.11.2018, 12:15

text
Поділитися:

Рішення про створення першої в області патронатної сім’ї ухвалено комісією в Михайлівському районі. На засіданні комісії відбулася співбесіда двох сторін – замовника послуги патронату над дитиною та потенційних надавачів у особі кандидата у патронатні вихователі Людмили Стогній та її помічника Сергія Стогнія. Попередньо ця родина опанувала програму підготовки кандидатів у патронатні вихователі, навчання за якою відбувалося протягом вересня — жовтня 2018 року. Під час навчання фахівці допомагали їм формувати компетентності кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників щодо догляду, виховання та реабілітації влаштованої під патронат дитини, взаємодії з батьками дитини, забезпечення інтересів дитини та надання послуги сім’ї.

За підсумками співбесіди з сім’єю кандидатів у патронатні вихователі винесено рішення щодо готовності сім’ї до виконання функцій патронатного вихователя та його помічника, визначено подальші дії та наступні кроки щодо запровадження послуги патронату над дитиною у Михайлівському районі.

Як наголосили в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сьогодні відповідні служби орієнтовані саме на виховання дітей у сім’ї та запобігання влаштування їх до державних інституцій. Патронат є дієвим механізмом у забезпеченні права кожної дитини на проживання в родині.

Наступним кроком у підготовці патронатних вихователів є створення та навчання міждисциплінарної команди спеціалістів, дотичних до надання послуги патронату над дитиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: