circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створять комплексну антинаркотичну програму

17.09.2019, 10:27

text
Поділитися:

16 вересня, голова облдержадміністрації Віталій Туринок провів оперативну нараду з керівниками обласної та міської влади, під час якої обговорювалися актуальні питання життєдіяльності регіону.

Однією з найгостріших проблем, як зазначив очільник області, сьогодні є поширення наркотиків. За словами Віталія Туринка, ситуація з розповсюдженням наркотиків сьогодні в Україні набуває катастрофічного характеру. Особливу загрозу вона несе для дітей та молоді.

− Наркотики рекламуються та поширюються в інтернеті. Діти мають до них фактично вільний доступ. Майже в кожному місті, і це я побачив в Запоріжжі зокрема, на стінах можна побачити «рекламу», де їх можна придбати. Для школярів, студентів – це все зрозуміло та доступно. Подолати це дуже складно. Але є відповідне завдання від Президента України Володимира Зеленського. І вочевидь, тих зусиль, що наразі докладаються, недостатньо. Тому необхідна системна та копітка робота по всіх можливих напрямках. Починаючи від інформаційних, роз’яснювальних кампаній та звершуючи тісною співпрацею з правоохоронними органами. Ця проблема кричуща для Запоріжжя та інших міст області, селищ. Тому закликаю місцеву владу розробити та затвердити комплексну програму протидії поширенню наркотиків. Тим більше, вже є деякий досвід інших міст країни в цьому напрямку, − зазначив голова облдержадміністрації.

Як підкреслив Віталій Туринок, лише об’єднання зусиль фахівців у сфері освіти, охорони здоров’я, правоохоронних органів та залучення до роботи представників громадських об’єднань можуть дати позитивний результат.

Програма має містити комплекс заходів за різними напрямками з акцентом на профілактику наркоманії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: