circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створять міжрайонний туристичний кластер

26.09.2018, 10:30

text
Поділитися:

У Мелітополі робоча група працює над створенням туристичного кластеру, що пошириться на територію м. Мелітополь, Веселівської та Кирилівська об’єднаних територіальних громад. Ініціатором його заснування виступив Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, адже фахівці впевнені, що туризм – це потужний поштовх для економічного розвитку.

– Туристичний кластер – це додаткові робочі місця, підвищення іміджу території та її інвестиційної привабливості, розвиток території та поповнення бюджетів, – аргументує перший заступник Мелітопольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ірина Рудакова.

Під час чергової наради робочої групи експерти – учасники «Туристичного кластера 300+» розповіли про досвід багатьох країн Європи, де розвиток внутрішнього туризму допоміг подолати економічну кризу. Вони наголосили, що важливо працювати з бізнесом і людьми – ініціатива має надходити саме від них і вони мають формувати пропозиції. При цьому не обійдеться без розробки стратегії, але в першу чергу варто звернути увагу на спільне бачення територій щодо напрямку туризму.

Представники майбутнього кластера презентували туристичні об’єкти, які вже є на територіях. Насамперед, це історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила» в Мелітопольському районі, у Веселівській громаді – виробництво літаків і автомобілів. Після обговорення учасники наради відвідали ці туристичні об’єкти та на місці розглянули можливі шляхи їх розвитку та перспективи залучення туристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: