circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створять нову патронатну родину

25.08.2020, 12:24

text
Поділитися:

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, надавачі соціальних послуг об’єднаних територіальних громад Запорізької області активно працюють над розвитком соціальних послуг. Адже патронатні сім’ї є суттєвою альтернативою дитячим притулкам та сприяють захисту прав дитини та націлені, перш за все, на виховання у родинному середовищі.

Як розповіли в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту у сім’ї патронатного вихователя. Одночасно фахівцями соціальної сфери надаються підтримуючі послуг сім’ї з такою дитиною для відновлення її здорового функціонування.

На території Запорізької області наразі вже функціонують 2 патронатні сім̓̕̕̕̕ї: у Роздольській громаді Михайлівського району та Комиш-Зорянській громаді Більмацького району.

На черзі планується створення третьої в області патронатної сім̓͐ї в м. Енергодар.

З 20 по 28 серпня 2020 року в м. Харків триває перший етап навчання для ͐͐͐͐кандидатів у патронатні вихователі та їх помічників за програмою підготовки патронатних вихователів, затвердженою Міністерством соціальної політики України, яке проводиться національними тренерами, що працюють в Харківському та Запорізькому обласних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ця програма обов’язкова для кандидатів та покликана сформувати в них відповідні компетентності, допомогти прийняти усвідомлене рішення щодо створення патронатної сім’ї та підготувати до надання послуг дитині, яка тимчасово залишилася без батьківського піклування.

Попереду проведення ще двох етапів навчання у м. Харків та заняття за місцем проживання кандидатів, у м. Енергодар за участі всієї родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: