circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створять регіональний реєстр оздоровчих закладів

09.06.2021, 10:42

text
Поділитися:

Таке доручення дав голова облдержадміністрації Олександр Старух. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Володимир Шустов під час наради з головами районних державних адміністрацій.

Учасники засідання розглянули питання готовності районів області до старту курортного сезону. Наразі у Бердянському районі зареєстровано 134 бази відпочинку та планується відкрити 14 закладів оздоровлення дітей. У Василівському районі працює 12 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. У Запорізькому районі працює 14 пришкільних таборів та відкрито один профілакторій. У Мелітопольському районі працює близько 500 баз відпочинку, проте, за словами районної влади, не всі вони працюють офіційно. У Пологівському районі запланована робота одного дитячого закладу оздоровлення.

Звертаючись до керівників районних адміністрацій, перший заступник голови ОДА довів до їх відома зміст розпорядження очільника області Олександра Старуха створити повний реєстр закладів відпочинку з метою повноцінного контролю ходу літньої оздоровчої кампанії.

Має бути повноцінний реєстр: це і табори, і бази відпочинку, і інші оздоровчі заклади, включаючи пришкільні. Заклади, що надають послуги з оздоровлення дітей – під особливою увагою. Малеча має відпочивати безпечно, тому порушення у роботі цих закладів не допустимі. До кінця наступного тижня ми маємо завершити формування реєстру, – наголосив Володимир Шустов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: