circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створять житловий фонд для вимушених переселенців

25.09.2020, 12:38

text
Поділитися:

Вчора у Запоріжжі відбулась презентація пакету зразкових (модельних) документів зі створення фонду житла для внутрішньо переміщених осіб. Ці документи сприятимуть полегшенню процесу створення та легалізації фонду житла для тимчасового проживання ВПО у громадах, де облаштовується таке житло у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)».

Пакет документів підготовлений БФ «Право на Захист» на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій у рамках реалізації програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування».

Органам місцевої влади були презентовані: програма із забезпечення ВПО тимчасовим та соціальним житлом, квартирами на вторинному ринку, переданими у тимчасове користування і квартирами на вторинному ринку з правом викупу; порядки забезпечення житлом зазначених категорій та порядки формування фондів житла; бальна система для здійснення оцінювання і відбору ВПО.

У презентації взяли участь представники громад-партнерів Проєкту УФСІ VI Запорізької та Донецької областей, де триває облаштування житла для тимчасового проживання ВПО, а саме: міст Мелітополя, Маріуполя, Гуляйполя та Комиш-Зорянської ОТГ.

Учасники презентації обговорювали можливості застосування презентованих документів, розробки та прийняття місцевих програм відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: