circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі створили обласну групу з вирішення проблем мікробізнесу

22.12.2020, 08:45

text
Поділитися:

Пандемія та пов’язані з нею карантинні заходи призвели до значних негативних наслідків для мікро- та малого бізнесу. Саме тому Володимир Зеленський ініціював створення Координаційної ради представників бізнесу при Президентові України, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного вирішення проблем мікробізнесу. До цього дорадчого органу увійдуть представники мікро- та малого бізнесу з кожного регіону, представники спілок і об’єднань підприємців, незалежні експерти, представники Уряду та Офісу Президента України.

Відповідно 21 грудня, у Запорізькій облдержадміністрації відбулося перше засідання регіональної робочої групи під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксани Матвіїшиної та за участі представників бізнесу, об’єднань підприємців, фахівців податкової служби.

Під час зустрічі учасники обговорили нагальні потреби та проблеми, з якими стикнулися представники мікро- та малого бізнесу в період пандемії, вносили свої пропозиції щодо першочергових заходів влади на національному та регіональному рівні, пропонували законодавчі зміни, які необхідні для забезпечення підтримки бізнесу як в період дії карантину так і після.

Як зазначила Оксана Матвіїшина, головна мета групи – це спільно напрацювати пропозиції до законодавчих змін, які дозволять комплексно вирішити проблеми мікро- та малого бізнесу області в короткостроковій та довгостроковій перспективах. Насамперед, це стосується податкового навантаження, адміністрування збору податків, використання РРО та інших питань.

За підсумками роботи регіональної групи буде сформовано перелік пропозицій та заходів, які будуть направлені до Координаційної ради представників бізнесу при Президентові України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: