circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триватиме облаштування житла для переселенців

29.05.2019, 13:03

text
Поділитися:

За участю першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» з представниками Українського фонду соціальних інвестицій. Основною метою проекту є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як школи та дитячі садки.

Начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації Артур Бойко зазначив, що у 2018 році наглядова рада УФСІ дала старт реалізації двох нових проектів: «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ.VI» (сума гранту Уряду Німеччини на проект – 9 млн євро.) та «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ.VII» (сума гранту Уряду Німеччини на проект – 14,5 млн євро.), метою якого є поліпшення стану закладів охорони здоров’я первинної медицини.

Вітаючи учасників церемонії, перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян підкреслила, що для обласної влади є важливим забезпечення і підвищення спроможності територіальних громад. Одним із компонентів досягнення цієї мети є реалізація соціальних інфраструктурних проектів на території області.

– За три роки співпраці УФСІ та місцеві громади впровадили 11 мікропроектів у Запорізькій області, з них: п’ять житлових приміщень, три дитячих садки, дві школи та один інтернатний заклад для місцевих жителів із Мелітополя, Токмака, Комиш-Зорі та Преслава. На реалізацію проектів було виділено 60 млн грн. Ці кошти спрямовані на відновлення або покращення базових соціальних послуг, створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення. Сподіваюсь на плідну співпрацю фонду по чотирьох об’єктах у Запорізькій області в рамках проекту і, звичайно, у майбутньому, – наголосила Елла Слепян.

Під час урочистої церемонії підписання меморандумів заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Олег Овчінніков та представники територій скріпили підписами і дали старт реалізації наступним проектам: субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Мелітополь по вул. Беляєва, 16, (соціальне житло – квартири) / KfW»; субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Мелітополь по вул. Брів-ла-Гайард, 6, (соціальне житло – квартири) / KfW»; субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, (соціальне житло – квартири) / KfW»; субпроект «Створення житлових умов для ВПО в с. Ланцеве, Більмацький район (соціальне житло – квартири)/ KfW».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: