circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває акція «16 днів проти насильства»

29.11.2018, 12:18

text
Поділитися:

У рамках акції «16 днів проти насильства» працівники сектору ювенальної превенції та представники соціальної служби провели захід у Приморську. Аналогічні соціальні акції пройдуть і в інших населених пунктах області, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

27 листопада інспектори ювенальної превенції Приморського відділення поліції спільно з представниками Управління соціального захисту населення Приморської територіальної громади провели акцію «Ми проти насильства». У заході взяли участь більше 70 мешканців міста.

Щоб мотивувати потерпілих від сімейних дебоширів звертатися за допомогою до поліції, подібні акції пройдуть і в інших містах.

Протягом 10 місяців 2018 року до територіальних підрозділів поліції Запорізької області надійшло 3243 повідомлення про вчинення домашнього насильства, що на 21% менше ніж за аналогічний період минулого року.

За результатами проведених перевірок відкрито 97 кримінальних проваджень, складено 1747 адміністративних протоколів за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування). На даний час на обліку поліції перебуває 1661 особа (126 жінок та 1535 чоловіків).

Нагадаємо, що у Запоріжжі розпочалась щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є підвищення знань та інформованості, захист і підтримка постраждалих від насильства. Протягом цього періоду поліцейські активізували діяльність щодо подолання проблеми домашнього насильства, а також разом з іншими зацікавленими органами та службами намагатимуться привернути увагу суспільства до необхідності викорінення різних форм насильства, від якого страждають найбільш вразливі верстви населення, передусім жінки та діти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: