circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває боротьба із захопленням сільгоспугідь

13.03.2018, 11:51

text
Поділитися:

При Запорізькій обласній державній адміністрації діє регіональний оперативний штаб із протидії протиправному поглинанню та силовому захопленню сільськогосподарських підприємств (аграрному рейдерству), повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Він утворений розпорядженням голови облдержадміністрації у серпні 2017 року з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств у аграрному секторі та своєчасному реагуванню на рейдерське захоплення.

За час дії штабу було проведено одне установче та 20 робочих засідань як в облдержадміністрації, так і на територіях області. На «гарячу лінію» штабу за цей час звернулися 86 громадян стосовно поглинання та силового захоплення сільськогосподарських підприємств.

Завдяки активній та злагодженій роботі антирейдерського штабу в Запорізькій області протягом 2017 року фактів аграрного рейдерства не зафіксовано. Проте на початку 2018 року в регіоні сталося захоплення двох сільськогосподарських підприємств: ТОВ «Агротіс» та ТОВ «Агротіс плюс», у користуванні яких знаходиться близько 9000 гектарів землі.

У зв’язку з цим комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації розглянула скаргу засновника та директора ТОВ «Агротіс» та ТОВ «Агротіс плюс» Чубенка О.В. За результатами розгляду прийнято рішення про скасування реєстраційних дій, пов’язаних з державною реєстрацією змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи та поновлено порушені права заявника.

Зважаючи на актуальність протидії рейдерським захопленням, Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області для аграріїв розроблено інформаційні матеріли: «Пам’ятка «Захист від рейдерства» та (схема) «Стоп рейдерам!».

Задля оперативного інформування та реагування на рейдерські прояви на базі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області функціонує телефонна «гаряча лінія» за номером +380502863406, на яку можна звернутися та отримати роз’яснення щодо чинного законодавства з цього питання.

З інформаційними матерілами: «Пам’ятка «Захист від рейдерства» та (схема) «Стоп рейдерам!» можна ознайомитися у
доданих файлах за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: