circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває ліквідація ям на дорогах

20.11.2017, 14:11

text
Поділитися:

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації у посиленому темпі продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах області.

Так, за минулий тиждень ліквідовано 15 136 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 827 кв. м, на дорогах місцевого значення – 14 309 кв. м.

Ремонтні роботи виконували в середньому 22 бригади: 16 бригад ДП «Запорізький облавтодор», та по дві бригади підрядного підприємства ТОВ “Юк-Інвест”, підрядного підприємства ТОВ “Дорремтехнологія” та ТОВ «Ремшляхбуд».

Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали Бердянський, Василівський, Мелітопольський та ТОВ «Ремшляхбуд» асфальтобетонні заводи.

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування зі Службою доріг.

Підрядним підприємством ТОВ “Юк-Інвест” двома струменевими машинами роботи виконувались на дорозі загального користування державного значення а/д Т-08-04 Кам’янка-Дніпровська – Велика Лепетиха – Каховка. Підрядне підприємство ТОВ “Дорремтехнологія” ремонт здійснювало на дорозі загального користування а/д С 080611 Чарівне-Загірне в Гуляйпільському районі. Робітники ТОВ «Ремшляхбуд» працювали на дорозі місцевого значення О081983 Чернігівка-Новополтавка-Семенівка-Басань у с. Григорівка. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи за цей період проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетону та здебільшого на дорогах загального користування місцевого значення, по всій території Запорізької області.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 389 616 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 176 101 кв. м., на дорогах місцевого значення – 213 815 кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: