circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває оновлення автомагістралей

08.07.2019, 10:31

text
Поділитися:

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації у 2019 році ДП «Місцеві дороги Запорізької області» оголошено 22 процедури закупівлі послуг з поточного середнього ремонту на суму 359 мільйонів 602,8 тисячі гривень. За ці кошти поточним середнім ремонтом планується оновити близько 50 км доріг загального користування місцевого значення. Тривають тендерні процедури. Станом на 5 липня 2019 року укладено 4 договори на суму 124 мільйони 920,4 тисячі гривень.

Так, у Приморському районі виконуються роботи з поточного середнього ремонту дороги О081664 Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве протяжністю 1,7 км в районі села В’ячеславка. Завершено фрезерування, розпочате влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Термін завершення робіт 18 липня 2019 року.

В Запорізькому районі виконані всі основні обсяги робіт з поточного середнього ремонту ділянка дороги О080789 Запоріжжя – Біленьке протяжністю 10,4 км в продовження робіт 2018 року. Нині в рамках договору лишилось виконати ремонт водовідвідної труби перед селом Канівське.

Також у продовження робіт 2018 року в Великобілозерському районі розпочинаються підготовчі роботи з поточного середнього ремонту на дорозі О080307 Велика Білозерка – Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км за договором на суму 2 мільйони 190,4 тисячі гривень.

Найближчим часом розпочнеться поточний середній ремонт у Приазовському районі на дорозі С081504 Строганівка – хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км в рамках укладеного договору на суму 30 мільйонів 789 тисяч гривень.

Крім того, станом на 5 липня 2019 року виконано роботи з ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів на експлуатаційне утримання на загальній площі 171 235 м², з яких: 163 705 м² за кошти субвенції; 7 530 м² за рахунок коштів на умовах співфінансування (аварійний ремонт у Якимівському районі).

Також виконані аварійні роботи з ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками загальною площею 82 228 м².

Окремо з початку року на дорогах області пневмоструменевим методом було ліквідовано ямковість на загальній площі 55 386 м², виконано ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю на загальній площі 33 621 м². За рахунок експлуатаційного утримання минулого тижня було відремонтовано дорожнє покриття місцевої мережі на площі 15 715 м² з урахуванням робіт на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Тривають роботи з планування узбіч для забезпечення водовідводу з покриття дороги, з покосу трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом. Для покращення стану безпеки дорожнього руху, ведуться роботи з встановлення та заміни дорожніх знаків, в першу чергу на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів.

Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації нагадує, що всі об’єкти виконання робіт з ремонту та утримання місцевої мережі доріг Запорізької області у 2019 році були визначені за пропозиціями райдержадміністрацій. При цьому, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцевими громадами прийняті рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: