circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває призов на строкову службу

19.10.2018, 14:07

text
Поділитися:

В області триває осінній призов на строкову службу. Питання призову громадян України на строкову військову службу, який триватиме протягом жовтня-грудня 2018 року обговорили учасники селекторної наради, яку провів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов.

Державне завдання на призов на строкову військову службу восени 2018 року для Запорізької області становить 720 чоловік. До Збройних сил України планується направити 235 призовників; Національної гвардії України – 330; Державної прикордонної служби України – 120; Державної спеціальної служби транспорту – 35. У тому числі військові частини Національної гвардії, які дислокуються у Запорізькій області, мають поповнити свої лави 142 призовниками.

На сьогодні Запорізька область виконує план на 69,9% від поставленого завдання. При цьому три райони області – Великобілозерський, Вільнянський та Новомиколаївський – виконали план з призову на 100%. Найнижчі показники, де менше 50% виконання плану мають Пологівський, Веселівський та Бердянський райони.

– Призов громадян України на строкову військову службу є державним завданням та, враховуючи ту ситуацію, яка склалася на сході нашої держави,  стало пріоритетним. Прошу всіх з відповідальністю поставитися до організації та проведення призову громадян на строкову службу в жовтні-грудні 2018 року, – наголосив, підбиваючи підсумки наради, Олексій Караулов.

Нагадаємо, військовослужбовці строкової служби не будуть направлятися в  зону проведення операції об’єднаних сил. Також за ними зберігається робоче місце та отримання середньомісячної заробітної плати. Призовники мають можливість залишитися на військовій службі шляхом підписання контракту та будуть отримувати зарплатню близько 10 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: