circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі триває зариблення

30.05.2018, 09:46

text
Поділитися:

Днями у Каховське водосховище випущено 20 тисяч екземплярів личинки судака. Зариблення здійснено за рахунок коштів громадської організації човновий причал «Південний» та за контрольно-консультативної підтримки фахівців управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області. Середня наважка судака склала 1,5 грамма, а загальні витрати на вселення – 30 тис. грн.

За словами фахівців, штучне відтворення є надзвичайно важливим напрямом функціонування рибогосподарського і природоохоронного комплексів Запорізької області. Заходи із зариблення спрямовані на розв’язання найважливіших екологічних проблем. Не менш важливим є і відтворення популяцій аборигенних видів риб у водоймах області.

Нагадаємо, з 1 квітня на водоймах Запорізької області розпочалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів. У цей період повністю заборонено промислове рибальство, а любительський лов дозволено за межами нерестовищ на ділянках для любительського рибальства тільки з берега на одну вудку або донну снасть з одним гачком.

На період нересту лов риби заборонено на такі терміни: на Запорізькому водосховищі – з 01 квітня по 09 червня; на Каховському водосховищі – з 10 квітня по 18 червня; в інших водосховищах – з 01 квітня по 9 червня; на річках: у корінних водах – з 01 квітня по 20 травня; у придаткових системах – з 01 квітня по 30 червня. Також заборонено будь-який вилов раків у рибогосподарських водоймах у зоні діяльності Запоріжжярибоохорони протягом періоду виношування ікри та першої линьки – з 10 квітня по 18 червня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: