circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають дорожні ремонти

01.10.2018, 11:28

text
Поділитися:

У населених пунктах області триває ремонт доріг комунальної власності. За інформацією місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності населених пунктів у місцевих бюджетах на 2018 рік передбачено 760,41 млн. грн., з яких на цей час освоєно 274,4 млн. грн.

Із них на поточний момент безпосередньо на ремонт доріг спрямовано понад 224,9 млн. грн., за рахунок яких виконано ремонт на площі понад 1180 тис. м2 пошкоджених ділянок дорожнього покриття, які місцеві громади визнали найбільш проблемними.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, найбільші обсяги коштів, виділених на ремонт доріг комунальної власності, серед міст обласного значення освоїли: м. Запоріжжя – 101,3 млн. грн., м. Мелітополь – 40,5 млн. грн., м. Бердянськ – 16,18 млн. грн.; серед районів області: Василівський – 18,182 млн. грн., Запорізький – 9,54 млн. грн. та Вільнянський – 5,344 млн. грн. Відповідно на цих територіях відремонтовано найбільшу площу доріг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: