circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі тривають перевірки дитячих таборів

25.07.2018, 11:40

text
Поділитися:

Робота дитячих закладів оздоровлення та відпочинку не залишається без уваги влади
Літня оздоровча кампанія для дітей – у розпалі. У Запорізькій області в таборах та здравницях триває третя зміна, під час якої послугами оздоровлення за кошти обласного бюджету охоплено 8717 дітей. Як запевнили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, відпочинок дітей проходить без надзвичайних ситуацій.

За інформацією Держпродспоживслужби, в області наразі функціонують 32 дитячих оздоровчих заклади. У Приморську працюють «Прометей», «Ювілейний», «Меотида», «Салют» та «Ім. Гагаріна»; в Якимівському районі – «Лазурна райдуга», «Северянин», «Чайка», «Салют», «Зміна», «Лісова пісня», «Одісей», «Сонячний», «Меркурій», «Евріка», «Юність», «Вогник», «Лазурні далі» та «Волна»; у м. Бердянськ – «Червона гвоздика», «Аіст», «Райський куточок», «Сонячний», «Весна», «Факел», «Криворізький гірник», «Молода гвардія», «Морська хвиля», «Мрія»; запорізький «Супутник» та «Юний локомотивець» та вільнянський «Маяк».

Уже завершили функціонування два позаміських оздоровчих заклади, а саме: позаміський оздоровчий табір «Чайка» у Кам’янсько-Дніпровському районі та дитячий оздоровчий табір «Веселка» у Вільнянському районі. Також припинив роботу дитячий оздоровчий табір «Меркурій» у Якимівському районі.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що в липні на відповідність державним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей перевірено чотири дитячих заклади оздоровлення та відпочинку в Якимівському районі.

У ході перевірки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Лазурна райдуга», «Одісей» та «Юність» значних порушень не виявлено. Разом з тим, при проведенні державної атестації дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» керівництву закладу зроблено ряд зауважень щодо порушення санітарно-гігієнічних норм, забезпечення протипожежного захисту, організації змістовного дозвілля дітей тощо.

З метою невідкладного усунення недоліків головою атестаційної комісії надано доручення місцевому оперативному штабу терміново вжити відповідних заходів з подальшим постійним контролем за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: